Hazır İç Kapı Pervazı ve Ahşap kasa fiyatları

İç kapılar için ahşap bombeli kasa ve bombeli pervaz üretimi yapan firmamız kapı üreticileri için de tedarikçi olmaktadır. Ham kapı kasası veya ham kapı pervazı veya pvc mebran kapı kasası ve bombeli kapı pervazı kapı imalatçısı firmalar için hızlı teslimat ve ucuz üretim maliyeti avantajları sağlıyoruz.

ahşap kasa

ahşap kasa

Hazır lake kapı; mobilya üreticileri için cnc desenli ahşap gövdeli mdf kapılar üreterek lake boyanmaya hazır şekliyle sizlere teslim ediyoruz. Projeleriniz için özel oda kapısı modelleri çalışarak kapı kataloğumuz dışında yepyeni kapı model üretimleri gerçekleştiriyoruz

Ham kapı kasası ve kapı pervazı; boyanmaya hazır bombeli veya düz ahşap pervaz modelleri ile siz mobilyacılar için üreterek boyaya hazır halde teslim ediyoruz. Ahşap kasa fiyatları açısından Türkiye nin her noktasına uygun fiyatlarla sevk ediyoruz.

Pvc pervaz ve mebran kaplamalı kapı kasaları; kapı kanadı boyalı veya lake kapı olarak kullanıldığı projelerde düz, bombeli kapı pervaz modelleri en güzel oda kapısı modelleri için sizler için üretiyoruz.

Yarı mamul bu ürünler dışında membran kapı üreticisi firmamız Türkiye genelinde pvc mebran kapı bayilikleri vermektedir.

KAPI KASASI: İç oda kapılarının görünümünün daha modern göründüğü için son dönemde en çok tercih edilen Bombe yani oval kapı kasaları 40mm mdf den üretilmektedir. 10cm 15cm ve 20cm olarak yaygın kullanılmakta olan ahşap kapı kasalarının pervazları 5er cm büyüyebildiği için ara ölçülerde imalata gerek kalmamakta.
Firmamız tasarından satışı kimi zaman pvc mebran sarılmış ahde kimi zamanda lake kapılar için ham halde yapılmakta. Kimi zaman kapı kasası pvc membran kaplı malzemeden yapılıp kapı kanatları boyalı şekilde de kullanılmakta.

KAPI PERVAZI:
oval veya düz kapı pervazlarının 5 adeti bir takım kapı için yeterli olmaktadır. Genel kullanım şekli bir takım kapıda dışarıdan sağ ve sol yan için oval pervaz kullanılırken iç ve üst pervazlar düz tercih edilmektedir. Düz ahşap kapı pervazı 6,5 Cm dir. Oval kapı pervazları ise 8cm dir.

SÜPÜRGELİK
Amerikan kapı modellerinin inşaat projelerinde eskisi kadar tercih edilmiyor. Artık iç oda kapısı kalite ve tasarım çıtası yükseldi. İnsanlar Amerikan panel kapı yerine membran oda kapıları tercih ediyor. Daha kaliteli ve uzun ömürlü boya gerektirmeyen kapılar tercih ediliyor.
Ev dekorasyonlarında ve inşaat projelerinde sadece oda kapısına sahip olmak değil kaliteli bir oda kapısın sahip olmak istiyor. Bunun yanında kapı modelleriyle ve renkleriyle birebir uyumlu özel ahşap süpürgelikler mekanlarınızda tam bir bütünlük sağlar
Kapı rengiyle birebir uyumlu ahşap süpürgelikler tüm odalarda kullanımıyla tasarımdaki bütünlük sağlanmış olur. Daha modern bir ev dekorasyonu ve tasarımda tam anlamıyla bir bütünlük sağlanmış olur. Belki ufak bir tasarım farkıyla küçük bir maliyetle tamamen farklı oda tasarımına sahip olabilirsiniz.
pvc kaplamalı ahşap süpürgelikler zengin renk seçenekleriyle membran kapılarla satın alabilir veya daha önceden satın aldığınız oda kapılarınız için renk kartelamızdan beğenip sipariş verebilirsiniz.
İnşaat projelerinde artık daha lüks kapı modelleri tercih ediliyor bununla beraber iç kapılarla uyumlu odalarda süpürgeliklerin kullanımı projelerinize fark katacaktır.