TORUN KAPI olarak üretiminiz yaptığımız membran oda kapı modellerinde sınırsız seçenekler sunabiliriz müşterilerimize. Kapı sadece evinizde odaların diğer odalara bağlantısını sağlayan veya bağlantıyı kesen ahşap paneller değildir. Aynı zamanda evinizin dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçasıdır. Bu kapılar sizin zevkinizi yansıtır. Her zevke uygun kapı modelleri TORUN KAPI olarak sizlere özel üretiliyor. Evinizin diğer dekorasyon ürünleriyle bir bütünlük oluşturur. Kimi zaman benzer tonda kimi zaman zıt tonlarda kullanılmasıyla ev mobilya tasarımınızın en önemli aşamasını tamamlamış olursunuz.

iç kapı modeli

iç kapı modeli

Hem lake oda kapı modelleri hem de membran kapı modelleri üreten TORUN KAPI sizlere;
Safir Membran Kapılar: Mdf üzeri özel profillerle modellendirilmiş hem lake hem de membran olarak üretilebilen kapılardır. Bu sınıftaki oda kapıları klasik iç kapıların modern yorumlanmasıyla oluşur.  Çizilmeye dayanıklı tamamen özel bir membran kapı sınıfıdır.

Lüks Membran Kapılar :  Standart mebran kapı modellerinden farklı olarak daha fazla cnc işlemesine sahip oda kapılarıdır. Diğer oda kapılarına göre özellikle camlı modelleri daha fazla desene sahiptirler.

Lake Kapı Modelleri : Mdf üzerine membran kaplama yerine mdf üzerine lake boyanın yapıldığı iç kapılardır. İç oda kapılarında fiyat olarak en yüksek maliyete sahip oda kapıları işçiliği fazla olan ve cnc ile her modelin tasarlanabildiği oda kapı modelleridir.

      İster ahşap dokulu koyu renkler sizin dekorasyonunuzu tamamlar kimi zaman açık ahşap tonları evinizle uyum sağlar. Kimi zaman ise dümdüz bir krem renkli kapı sizin için en iyi seçim olacaktır.
t02 modelin 6 farklı yerine cam açılabilir. Bu nedenle sınırsız modele sahip kapı modellerine kavuşabilirsiniz

Modern çizgilerde bir ev dekorasyonu tasarlayan müşterilerimiz için sade açık renkli beyaz huş membran kapı modeller en güzel kapı seçeneğidir. Daha az işlemeli kapı modellerimiz sizler için en iyi kapı desenleridir. Daha az işlemeli kapılardır.
Klasik çizgileri tercih eden müşterilerimiz için italyan ceviz ve koyu ceviz renklerde üretiyoruz. Amerikan kapılar benzeri veya mdf kapı modellerine benzeyen oda kapı modelleri sizler için hazırlıyoruz. Klasik yarıdan üzeri camlı kapı modelleri camlı model kapı seçeneklerinzi
Avangard sıradışı iç oda kapılarını beğenen müşterilerimiz için antik membran kapılarımız en iyi kapı seçenkleriniz. t15 kapı modelleri gibi kapılar avangard kapılara en güzel örnek.
Tamamen faklı bir iç oda kapısı isteyenler için yeni membran kapı modellerimiz. Daha önce başka bir yerde raslanmadığımız tamamen faklı kapı modelleri sizlerin beğeninize sunduk.

Daha spor tarzda çift renkli yüksek teknoloji ve işçiliğin sade tasarımlarla buluştuğu çift renkli kapı modelleri. Özellikle bazı renk kombinasyonlarında mükemmel kapı modellerini sizlere sunduk. Çift renkli kapılarımız düz desensiz lüks oda kapı tasarımları ev dekorasyonunuza yepyeni bir soluk kazandıracak. Sadece bu kapıların kullanılması bile yeni ferah bir yaşam alanlarına kavuşturacak sizi. Her zevke uygun kapı modelleri için müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli .