Özellikle lake iç oda kapılarının imalat süreciyle uğraşmak istemeyen vakti kısıtlı olan veya daha hızlı hareket etmek isteyen firmalara ölçü ve modelleri belirlenmiş Lakelik Hazır Kapı yani ham mdf iç oda kapıları imal ediyoruz.

lake kapı modelleri

LAKE KAPI FİYATLARI VE MODELLERİ :Toplamda 83 mebran iç oda kapısı kataloğunda bulunan firmamızın bütün membran kapı modelleri lake kapı modelleri olarak boyanmak üzere hazırlanabilir. Lake kapı fiyatları adetlerine göre değişmektedir.20adet üzeri kapı siparişlerinizde lake kapı fiyat farkı olmaksızın özel modeller çalışılabilir. 20 adetten az lake kapı siparişlerinizde özel tasarım kapı modeli istemeniz durumunda  model çalışma ücreti talep etmekteyiz.

LAKE KAPI TESLİMAT ŞEKLİ :İstanbul dışındaki firmaların imalatınız yaptığımız kapılarını imal edip ambar veya nakliyat firmalarına teslim etmekteyiz. İstanbul ili sınırları içindeki firmalar için ise imalatınız yaptığımız lake boyaya hazır haldeki kapıları İstanbul- ikitelli satış merkezimiz veya Tekirdağ Fabrikamızdan teslim etmekteyiz.

LAKE KAPI ÖDEME ŞEKLİ: Lake boya ile boyanacak lake kapıların boyasız şekilde hazırlanması için siparişini geçen firmaların yarı ödemelerini sipariş sırasında yarı ödemelerini ürünleri şubelerimizden alırken yapması gerekmektedir.

LAKELİK KAPI YÜZEYİ: Kapıların yüzeyleri yani desen bölümleri oda kapısı haline getirilmeden kapı yüzeyi olarak hazırlanabilmekte. Cnc ise istenilen kapı deseni, kapı modeli istenilen ölçülerle imal edilip teslim edilmekte. cnc kapı desenleri kapı kasası ve kanadı hariç olarak da imal etmekteyiz.

AHŞAP KAPLAMALI KAPILAR : Mdf üzeri doğal ahşap kaplamalı veya ithal kaplamalı iç oda kapısı olarak da yarı mamul kapılar imal etmekteyiz. Ahşap kaplamalı iç kapılar için lütfen müşteri temsilcimizden fiyat alınız.

CNC DESENLİ HAZIR İÇ ODA KAPILARI: Cnc ile istenilen desenler açılıp istenilen ölçülerde kapılar imal edilip mobilya imalatçılarına hizmet vermekteyiz. CNC ile desenlenerek istenilen iç oda ahşap kapılarını ham mdf kapı modellerini fason olarak imal ediyoruz.