salon kapi modeli

SALON KAPISI MODELLERİ

Salonunuzun bambaşka bir dekorasyona kavuşması için tek başına yeterli kapılardır çift kanatlı kapılar. Geniş camlı oda kapıları ve camlı Salon kapısı modelleri evinize daha fazla aydınlık, daha ferah bir görünüm kazandırır.

Salon kapısı modelleri bir kanadı sürekli açılır diğer kanadı ise ancak sürgüsü çekildiği zaman açılabilir özelliğe sahiptir. Salonlar daha aydınlık diğer odalara göre daha geniş odalardır. Genellikle bu geniş odalarda çift kanatlı kapı tercih edilir. Daha modern bir ev dekorasyonu sağlar. Salon kapıları iki kanatlı camlı kapı olarak kullanılması daha aydınlık ve modern bir dekorasyon tarzı sağlar. Salon kapı modelleri diğer oda kapılarıyla aynı modelde imal edilir. Ancak genellikle camlı kapı olarak imal edilirler. Salon kapıları genellikle camlı ve iki kanatlı geniş kapı olarak imal edilirler. Bu ikili kapılar tasarımlarıyla geniş camlı alanlarıyla güzel bir ev dekorasyonun en önemli öğeleridir. Eve güzellik kazandıran çift kanatlı bu kapılar güzel bir kapı görünümüyle en önem verilmesi gereken kapılardır.
Salon kapı modelleri olarak bütün kapılarımızın çift kanatlı modelleri istenilen her renkte camlı veya camsız model olarak imal edilebilir. Evde camlı oda kapısı olarak genellikle salon kapıları ve mutfak odası kapıları kullanılır. Salon kapısı çift kanatlı kapı olarak kullanıldığında ikinci kanadı da yeterince büyükse her iki kanat da camlı kapı olarak imal edilir. Eğer iki kanatlı kapının ufak kapı kanadı yeterince büyük değilse küçük kapı kanadı camsız olarak uygulanır.

salon kapı modeli

Salon kapısı kapı aksesuarı olarak diğer oda kapılarında farklı olarak iki kanatlı olduğu için bir kanadı sürekli açılır kapıdır. İkinci kanadı ise kapı alt ve üst sürgüsü çekildiğinde açılabilir özelliktedir. Bu özelliği için kapı alt e üst sürgü aksesuarı kullanılır. İkili kapılarda her iki kapı kanadı arasında kapı ara çıtası kullanılır. Bu ara çıta sabit olan kanadın üzerine açılan kanadın oturmasını sağlar.
Cnc destekli üretim yapılan membran oda ve çift kanatlı kapılarımızda sizlere özellikle salon kapıların gibi özel ölçü imalat desteği ve çözümler üretiyoruz. Her iki kapı kanadı da yeterince büyük olması durumunda istenilen her biçimde camlı alan uygulamaları ve özel çözümler sunuyoruz.

Konuyla ilgili merak ettikleriniz için bizi arayıp telefonla bilgi alabilir veya sayfamızın sağ altında müşteri temsilcilerimizden online destek alabilirsiniz.